Ümraniye Ekspertiz Firmaları Hakkında

Ümraniye Ekspertiz Firmaları Hakkında; Araç alım satımlarında karşımızdaki satıcıya her daim güven problemi yaşarız hele ki istediğimiz bir modeli değerinin altında bulduğumuzda aklımızda soru işaretleri her daim bulunur. Türkiye’nin ilk tarafsız ve güvenilir ekspertiz firması olan Dr ekspertiz sizlere farklı fırsatlar sunuyor bünyesinde bulundurduğu birden fazla paket seçeneği ile bütçenize göre ekspertiz işlemi yapıyor.

Yeni nesil teknolojik cihazlarla bu işlemleri gerçekleştirmesi sizlerin de içinin rahat etmesi ve tarafsız bir gözden rapor almanıza neden oluyor Ümraniye oto ekspertiz firması olan dr ekspertiz iletişim bilgilerini sizler için bırakıyoruz. Daha detaylı bilgi ve kampanyalar için arayabilirsiniz.

Adresimiz: Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi No:554
Ümraniye / İstanbul

Notere Uzaklık 2DK / Ümraniye vergi dairesine Uzaklık 3DK / Bankalara Uzaklık 3DK

Ümraniye Ekspertiz Firmaları

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hizmetleri;

Motor performans testi dinamometre cihazı kullanılarak yapılmaktadır. Dinamometre manuel, otomatik şanzımanlı önden çekişli veya arkadan çekişli araçlarda motorun gücünü ve torkunu ölçmeye yarayan cihazdır.

Motor beyni arıza kontrolü, şanzıman beyni arıza kontrolü, ABS beyni arıza kontrolü, Airbag beyni arıza kontrolü ve aynı zamanda elektronik aksam arıza kontrolü yapılarak arıza kaydı varsa ortaya çıkar.

Hatta motordaki en ufak düzensizlikleri dahi grafiklerle gösterir. Ayrıca bu grafiklerde ateşleme sistemini ve yakıt emme sistemini de görmekte mümkündür. Modifikasyon öncesi ve sonrası ölçümler sayesinde yapılan işlemlerden kazanılan gücü tespit ediyoruz.

Özellikle aracın daha öncesinde herhangi bir kaza yapıp yapmadığı, boyasında bir sorun olup olmadığını görebilirsiniz. Aynı zamanda değişen bir parçası olup olmadığı motor arızaları ve ileride size sıkıntı yaratabilecek her türlü sorunları önceden size göstermektedir.

Motor Performans Testi

Bu oto ekspertiz kapsamında;

  • Motor koruyucu kapağı kontrolü, motorun elektrik tesisatı ve kablo kontrolü,
  • Soğutma suyu hortumları ve sızdırmazlık kontrolü, klima boruları kontrolü,
  • Motor yağı kontrolü, motor ısı, ses ve izolasyon kontrolü ve radyatör kontrolü,
  • Hidrolik direksiyon boru kaçakları kontrolü, hidrolik yağı kontrolü yapılmaktadır.
  • Akü kontrolü, fren hidrolik kontrolü ve antifriz kontrolü,
  • Şanzıman ve diferansiyel yağı kontrolü ile turbo kontrolü gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda dış görünüşünde herhangi bir sorun olmadığını düşünerek aldığınız araçlarda bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle iç aksamlarında kazası olduğu için değişen parçalar ve belirsiz alanlarda boyalarında sorun olması sizin bilinciniz dışında yatırım yapmanıza neden olabilmektedir. Çünkü aldığınız eksper hizmeti aracı alıp almamanız konusunda yardımcı olmakta ve size yol göstermektedir. Tarafsız ekspertiz raporu için hemen iletişime geçiniz.