Sct Böcek İlaçlama Firması

Kurumsal Hizmetler
Profesyonel Haşere Kontrol Hizmeti

Sct Ümraniye Böcek İlaçlama, İstanbul un tüm semtlerinde kurumsal olarak haşere kontrol hizmetleri sunan bir kuruluştur. Bu bölgelerde kurumsal olarak iş yerleri, fabrikalar, gıda işi yapan tüm işletmeler, okul, site, otel, tersane, hastane, spor salonları, restoranlar gibi haşere ilaçlama ihtiyacı olan alanlarda peskontrol hizmeti icra etmekteyiz.

İş yerlerinin düzenli periyotlarda haşere mücadelesine yönelik ilaçlanması ve gerekli raporların ilgili kişilere sunulması kurumsal hizmetlerimizdir. Özellikle gıda işi yapan işletmelerin haşere kontrol hizmeti alması hijyen ve raporlama bakımından gerekli bir işlemdir. Yönetmeliğe göre bu iş yerlerinin aylık periyotlarda haşere ilaçlaması yaptırmaları gerekmektedir.

Restoran, fırın gibi alanlarda gıda malzemelerinin sirkülasyonu daha fazla olduğu için haşerelerin taşınması daha muhtemeldir. Ürünlerin hammaddesinin fumige edilmesi, üretim alanlarının ilaçlanması, depo alanlarının ilaçlanması, dükkanların ilaçlanması en etkili haşere mücadele yöntemidir. Haşerelerin daha oluşmadan önceki larva dönemlerinde müdahale edilmesi oluşmadan kontrol edilmesi haşere kontrolü için daha etkili ve kalıcı ilaçlama çözümüdür.

Sinek Mücadelesi Ve Pest Kontrol
Yukarıda belirttiğimiz tüm alanlarda tabi ki birde uçan haşerelere yönelik önlem ve uygulamalar gerekir. Sinek mücadelesinde ergin uçan haşerelerden daha çok sineklerin oluşum evrelerine müdahale etmek gerekir. Sinek mücadelesinde iş yerlerinde sinek tutucu cihaz ( efk cihazı) kullanımı da profesyonel hizmetlerimiz arasındadır.

Sinekle mücadele konusunda da fazla bilgi edinmek için sinek ilaçlama yazımızı okuyabilirsiniz. Yazıda sinekler, sinek cinleri, oluşumları ve mücadelesi hakkında gerekli bilgiler verilmiştir.

Kemirgen Mücadelesi Ve Pest Kontrol

Kemirgenler evde bulunan koltuk, sandalye vb. eşyalarımıza zarar verirler. Kemirgen mücadelesi de sadece uzman kişilerce yapılmalıdır. Kurumsal hizmetlerde kemirgen risk analizi yapılması, kemirgen mücadelesi için istasyon kurulup önlemler alınması ve bu çalışmaların raporlanması kurumsal kemirgen mücadele işlemidir.

İşletmelerde kemirgenlerin bina içlerine girişlerini engelleyecek bazı fiziksel önlemlerin alınması ve bu konuda işletmeye riskin en aza indirilmesi konusunda bilgi verilmesi yine kurumsal hizmetlerimizdendir.

Kemirgen mücadelesinde kullanılacak ekipman ve ilaçların çevreye, insan sağlığı ya da evcil hayvan sağlığına yan etkileri yoktur. Kurumsal kemirgen mücadelesi alışılmışın dışında amatör ilaçlamalardan farklı kokusuz ve halk sağlığına yardımcı işlemlerdir. Fare ilaçlama makalemize bakınız…

Raporlama Ve Biyosidal Ürün İzin Belgeleri
İlaçlama yaptığımız tüm alanlarda haşere ilaçlamasında kullanılan ilaçların markaları, ilaçların aktif maddeleri, üretici firmaları, kullanım dozajları ve kullanılan ilaçların ilaç antidotları ile şirketimizin biyosidal ürün uygulama izin belgeleri uygulamalarda sunulmaktadır. Haşere ilaçlama uygulaması yapan ilaçlama teknisyen belgeleri de tarafınıza sunulmaktadır.