Sincan Uyducu Hakkında Bilgi

Sincan Uyducu Hakkında; Yani çanak anten aracılığıyla izlene tüm platformların arızaları hemen hemen aynıdır. Bu arızaların neden kaynaklı olduğunu ve çözümleri için hemen Sincan Uyducu ile iletişime geçebilirsiniz. Sincan Uyducu Ankara’da diğer bölgelerde de hizmet vermektedir.

Sincan Uyducu Hakkında

Uydu alıcısı çalışmıyor ise; elektrik fişi ve adaptör kontrol edilmelidir. Yerinden çıkmış ise takılmalıdır. Elektrik fişinin takılmasının ardından cihazın ön tarafında harf, rakam veya ışık olmalıdır. Bu durum marka ve modele göre değişkenlik göstermektedir.
Uydu alıcısı fişe takılı olduğu halde cihazın ekranında herhangi Bir şey yok ise cihazınızı Bağlıca Uydu Servisi‘ne götürmeniz gerekir. Bu sayede uydu alıcısı arıları ile ilgili iletişime geçebileceğiniz en kaliteli firma ile tanışmış olursunuz.
Uydunun kumandası çalışmıyor ise büyük ihtimalle pili bitmiştir.  Veya pili ters takılmış olabilir. Pilleri doğru şekilde takıp denemelisiniz.

Özellikle HD görüntü kötü ise çözünürlük ayarları bozulmuştur.  Veya HDMI kablosunun kalitesi düşük olabilir. Çözünürlük ayarı 720P, 1080i, 1080p formatında olması gerekir. HDMI kablosu standart özelliğe sahip olabilir. Daha kaliteli bir kablo satın alarak daha kaliteli bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Çözünürlük ayarlarını yapamazsanız veya kaliteli bir HDMI kablo kullanmanız gerekir. Servis, kablo ve arıza bildirimi için Başkent Uydu Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Başkent Uydu Servisi

Ankara’nın belli bölgelerine televizyon tamiri, uydu servisi olarak hizmetler vermektedir. Her yıl firma çalışma prensini çıtasını daha da yükseltmekte ve vermiş olduğu kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetlerini alarak uydu ve televizyon tamiri sektöründe hızlıca büyümeye devam etmektedir. Her geçen gün gelişen teknolojinin televizyon ve uydu teknik servis hizmeti sunmaktadır. Yaşamımızı uzun yıllardan bu güne kadar kolaylaştıran ürünler bugün sektöründe teknoloji kavramını benimseyerek müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt vermeye devam etmektedir.

Başkent Uydu servisi  uzun yıllardan beri hizmet veren ve hizmet vermeye devam eden kurumsal bir firmadır. Tüm marka televizyonların tamiri, bakım, onarım, arıza tespiti gibi işlemlerini sürdürmekte olan firma bugün alanında uzman, güler yüzlü ekibiyle siz değerli müşterilerine profesyonel çalışmalarını sürdürmekte ve sunduğu kaliteli hizmetlerle misyon ve vizyonları yolunda adım adım ileri taşımayı hedeflemektedir. Kurulduğu günden bu güne gelişimine devam etmekte ve her yıl müşterilerinin katkıları ile büyümektedir. Ayrıca uydu sistemleri bakımı gibi hizmetlerinizde de bizi tercih edebilirsiniz.