Makaslı Yük Platformu

Makaslı yük platformu sistemleri, farklı kullanım olanaklarına sahiptir. Lojistik ve endüstriyel sektörlerde üst düzey ürün faydaları olan sistemler olarak kendilerini gösterirler.

Makaslı yük platformları, araçlara, duvara ya da katlar arasındaki boşluklara, monte edilebilmektedirler. Bununla birlikte alana özel olarak da tasarlanabilirler. Bu şekilde müşteri ihtiyacını en doğru şekilde karşılayabilecek, nitelikli olarak yanıt veren sistemlerin kolaylıkla tasarlanabilmesi imkanını sunmaktadır.

Üretim, depolama, sevkiyat ve her çeşit hareketli yüklerin seviyelemesinde kullanılır. Performans kaldırma kapasitesi 250 kg’den başlayarak, 250 Tona kadar Makaslı Yük Platformları üretimi yapılmaktadır. Makaslı Yük Platformları, farklı kontrol alternatifleri taleplerini karşılayacak sonuçlar üretebilmektedir. Çoğunlukla kullanışlı ve güvenilir çalışma alanlarının oluşturulmasında önemli rol oynamaktadırlar.

Zorlu çalışma koşulları, yüksek kapasiteli kaldırma işlemleri ve yoğun çalışma temposunda tercihiniz Albay Lift Asansör  ürünlerinden yana olmalıdır. Albaylift, Makaslı Yük Platformu grubunda Türkiye’nin en büyük yerli üreticisidir.