Dr Ekspertiz Bayileri

Ümraniye Oto Ekspertiz ile yapılan araç ekspertiz işi alanında uzman kişilerin incelemesi, tetkik ve değerlendirme yapmaktadır. Ekspertiz hizmetinin tamamı son teknoloji bilgisayarlı cihazlar ile yapılarak detaylı bir ekspertiz raporu sunmaktadır. Satın almayı düşündüğünüz araba hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayarak yatırımınızı doğru bir araca yapmanızda yardımcı olmaktadır. Dr Ekspertiz’in İstanbul’un çoğu semtinde şubesi vardır. Beykoz oto ekspertiz, Sancaktepe oto ekspertiz firması, Sultanbeyli Oto Ekspertiz gibi semtlerde de yer alan size en yakın dr ekspertiz firmalarına da istediğiniz zaman kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dr oto ekspertiz, son teknoloji cihaz, ekipman ve makineleri ile satın almayı düşündüğünüz aracı tüm gerekli tetkik, analiz ve incelemelerden geçirerek olması gerektiği gibi ve mevcut durumu hakkında size yazılı ve sözlü bir şekilde rapor sunmaktadır.

Ekonomik fiyatlarla alabileceğiniz bu ekspertiz raporu sayesinde satın almayı düşündüğünüz araba hakkında bilgi sahibi olarak araca gereğinden fazla ücret ödememiş olmanız Dr oto ekspertizi mutlu etmektedir. Dr ekspertizin herhangi bir galeri yada araç satış kurumu ile kesinlikle bir bağlantısı yoktur. Her biri kendi alanında mesleki yeterliliğe ulaşmış uzman ve profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerine kaliteli, ekonomik, tarafsız ve güvenilir bilgiler vermektedir. Bu bilgiler doğrultusunda ‘doğru aracı doğru fiyata’ sloganı ile çıkmış olduğu bu yolda sizlerin tasarruflarınızı güvence altına alma hedefinden dolayı mutluluk duymaktadır. Dr oto ekspertiz yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için kolay ulaşabileceğiniz en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Size en yakın Dr ekspertiz firmasından randevu alarak alacağınız arabayı götürdüğünüzde Dr ekspertiz personelleri aracın tüm detayları ile incelemektedir. Bu sayede sizde aracın iç, dış ve tüm teknik detayları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Aracın geçmişinde değişen parçası olup olmadığı, çizik olup olmadığı gibi tüm teknik incelemeler de gerçekleştirildikten sonra size yazılı bir rapor sunulmaktadır. Bu rapor uzman personeller tarafından size sözlü bir şekilde de aktarılmaktadır. Bu sayede kişiler aracı alıp almama konusunda daha net ve doğru bir karar verebilmektedir. Sizde ekonomik fiyatlara doğru ve tarafsız oto ekspertiz raporu yaptırabilmek için hemen iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki size en yakın bölgeyi seçerek sizin ve bayinin müsaitlik durumuna göre rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Kavacık Oto Ekspertiz

Adres: Rüzgarlıbahçe Mah. Yeni Riva Yolu No:23 Kavacık Beykoz İstanbul
Telefon: 0552 697 35 06
Mail: info@otoekspertizkavacik.com

Sancaktepe Oto Ekspertiz 

Armağanevler Mh. Mithatpaşa Cd. No:179/A Ümraniye İstanbul

email: info@otoekspertizsancaktepe.com
Tel: 0552 697 35 06

Pendik Oto Ekspertiz

0552 697 35 06
Bahçelievler Mahallesi Onur (Takım) sokak F1 Blok Pendik İstanbul

Sultanbeyli Oto Ekspertiz

Akşemsettin Mahallesi Fatih Bulvarı No:508/B Sultanbeyli – İstanbul
0552 697 35 06