Forces Asansör

Forces Makina Hakkında Bilgiler için hemen müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz. Günümüzde artan nüfus ile beraber  artan araba sayısı otopark ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Araçlar için ciddi bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle otoparkların olmazsa olmazı araç asansörleri Forces Asansör tarafından elektrik tahrikli ya da hidrolik olarak imalatı yapılmaktadır. Binaların bodrum katları ya da binaların üstü otopark için yeterli alan olmamasından dolayı otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Araç asansörü imalatı 3000 kg ile 10000 kg kapasiteli olarak üretilebilmektedir. Bu asansörler sayesinde binalarınızın üst veya bodrum katları otopark olarak kullanılabilmektedir. Böylelikle rampa ve yol gibi yer kayıplarını binalarda kullanım alanı olarak geri kazandırılabilmektedir.

Kabin içerisine araç gireceği için sürücünün kolay bir şekilde ulaşabileceği kabin butonu ile araç sürücüsü aracından inmeden kolaylıkla butonu kullanabilmektedir.

Yük Asansörü Hakkında

Ağır eşyaların yüksek katlı binalarda katlar arasında taşınmasını sağlayan yük asansörleri, sistemsel yapılardır. Bu asansörlerin tek kolonlu, çift kolonlu yük asansörü tipi bulunmaktadır. Ayrıca alışveriş merkezleri, depolar, yüksek katlı binalar, hastaneler  gibi ağır yük taşıma işlerinin sıklıkla olduğu yerlerde tercih edilir.

Forces Makina yük asansörü üretici firmasıdır. Forces Asansör şirketinin yük asansörü ve diğer hizmetlerinden faydalanmak isterseniz eğer online web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Forces Asansör irtibat adresi aşağıdaki gibidir:

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Makina Hakkında Bilgiler

Yük asansörleri; halatlı yük asansörü ve hidrolik yük asansörü gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Forces Makina olarak yükünüzü yük asansörü kolay ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Forces Makina teklif formunu hazırlarken asansörün ebatları, yük kapasitesi, minimum ve maksimum yüksekliği  konusunda bilgi sahibi olması gerekir. Sonra gerekli bilgilerin ardından en uygun sisteme birlikte karar verilmektedir. Böylece en ekonomik teklifler verilmektedir. Detaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz.