Asansörler Neden Kullanılmalıdır?

Neden Asansör Kullanılmalı diye merak ediyorsanız hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz. Asansörler; kullanıldığı alana göre değişmektedir. Gerek binalarda gerekse işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu sayede hızla büyüyen ve gelişen kentler ve sanayi insanlara bir çok seçenek sunmaktadır. Yeni yapılan binalar, toplu konutlar ve lüks konutlar en çok talebi görmektedir. Bu sebeple insanlar yüksek kalitede yaşamayı ister. İnsanlar için yaşam boyunca en sıkıcı şey dar bir alana sıkışmaktır. Bu alanlarda hatta soruna yol açar ve bu sorunlardan en önemlisi park sorunudur.

Özellikle binalarda araçlar için yeterli alan oluşturulmaması otopark sorununu ortaya çıkarmıştır. Bu sebeple insanlar binaların en üst katını yada bodrum katını otopark için kullanmaktadır. Albaylift Asansör Araç asansörü bu sorunun belli bir bölümünü çözmektedir. 2000 kg’dan başlayan kapasiteleri ile araç asansörleri sayesinde insanların hayatları kolaylaştırılmaktadır. Bazı araç asansörlerinin kapıları otomatik bazıları ise yarı otomatik olarak tasarlanmaktadır. Kapalı kabin olarak tasarlanan araç asansörlerinde kapının olması bir zorunluluktur.

Albaylift Asansör Firması

Yük asansörü; fabrika, depo, imalathane, toptancı gibi alanlarda yük taşımak için kullanılmaktadır. Yük asansörleri; ağır ortam ve şartlarda sorunsuz bir şekilde çalışır. İnsan asansörlerine göre kıyaslandığında hız ve konfor aranmamaktadır. Yoğun çalışma trafiğine rahatlıkla cevap verebilecek kalitede ve sağlamlıkta üretilmektedir.

Albaylift Yük Asansörü; yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. 500 ile 10.000 kg’a hatta daha fazlası için tasarlanabilmektedir. Mevcut olan binalarda ve yeni binalarda kullanım şartlarına uygun olabilir. Aynı zamanda yük asansörünün kullanılacağı işin, taşıyacağı yükün tipine ve kapasitesine göre hız ve ebatları ayarlanabilmektedir. Özellikleri yük asansörlerinin kapıları tam otomatik, merkezden açılan yada katlanabilen seçeneklere göre üretilebilmektedir. Özellikle kabin özellikleri de sizlerin talebine göre belirlenebilmektedir. Yük asansörlerinin hızından ve konforundan daha önemli olan şey asansörün yük ve eşyaları taşımasıdır.

O halde hemen Albaylift Asansör iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL

Neden Asansör Kullanılmalı

Albaylift Asansör ile Yük Asansörü; yük taşımak için asansörler üretmektedir. Asansör sektöründe kalitesi ve farkı ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Çoğu zaman fabrika, depo, mağaza, alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. 250 kilogram ve 30000 tona kadar taşıyabilmektedir.

Diğer asansörlerin çalışma prensiplerine göre daha az kat sayısı olan binalarda yük taşıma işlemleri için kullanılan hidrolik yük asansörleri mimarlar için de ideal bir çözümdür. Yük asansörleri 1/1 ile ½ özel tahriklere sahiptir. Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikteki binalardaki hidrolik çözümleri ile hem konforlu hem de konforlu bir seyir yaşamanız hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Yük asansörlerinin imalatı Albaylift Yük Asansörü tarafından güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yük asansörü imalatında kullanılan tüm parçalar yerli üretimdir ve 10 yıl süre ile ücret karşılığında yedek parça teminini garantilemektedir.