Ümraniye Araç Ekspertiz Hakkında

Ümraniye araç ekspertiz; Dr ekspertiz’in bayilerinden biridir. Kaliteli hizmetleri sayesinde müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı kolaylıkla sağlamaktadır. Bu sayede Ümraniye ve çevresinde sıklıkla tercih edilen bir firma olmayı başarmıştır.

Oto ekspertiz denildiğinde akla ilk gelen firma Dr ekspertiz; motor testi, fren testi, beyin testi, boya kaporta gibi arabanın iç ve dış tüm kontrollerini gerçekleştirerek yazılı bir rapor sunmaktadır. Sunduğu raporu aynı zamanda alanında uzmanlaşmış personelleri detaylı bir şekilde kişiye aktarılmaktadır.

2. el araç almayı düşünen ve aracın en ince ayrıntısına kadar her şeyini öğrenmek isteyen kişiler Ümraniye oto ekspertiz ile irtibata geçerek profesyonel hizmet almaktadır.

Oto Ekspertiz Hizmeti

Oto Ekspertiz Ümraniye hizmeti ; Teknik cihazları, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arızalar tarafından oluşan problemlerini test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemekte olan Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanıma sahip oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezi olan bir kuruluştur.

Araç Ekspertiz  Hizmeti– Mekanik Kontrol Hizmetleri; Araç motoru üzerinde bulunan Yakıt, Elektrik, Hava, Yağlama, Soğutma ve tüm mekanik aksamların genel kontrollerini kapsayan hizmet türüdür.

Mekanik Bölümdeki yapılan kontroller esnasında araç motorunun tüm sıvıları, Kayış ve Bilyaları, Enjektör sistemi, Subap ve motor sesi, Egzoz dumanı kontrolleri yapılarak motorun genel durumu hakkında rapor oluşturmaktadır. Bu fiziki kontroller bittikten sonra Diagnostic test ile motor sistemlerinin çalışma değerleri belirlenerek var ise arıza kayıtları tespit edilmektedir. Ardından Motor performansı ölçümü yapılarak üretilen güç değeri tespit edilir. Oto ekspertiz Ümraniye firması araç alım satımlarınızda tam destek sağlamaktadır.

Ümraniye Araç Ekspertiz İşlemleri

Ümraniye Oto ekspertiz işlemleri yapılarak sizleri doğru bir şekilde bilgilendirilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede; aracın teknik yapısı genel hatlarıyla değil detaylı bir şekilde incelenmektedir. Bu inceleme işlemi sonucunda rapor oluşturulmasına da oto ekspertiz raporu denmektedir.

Araç ekspertiz raporunda aracın incelenmesi sonucunda elde edilen bilgiler bulunmaktadır. Bu sayede aracı satın alacak kişinin karar verme aşamasında oldukça önemli ve gerekli bilgilerdir. Rapor alıcı kişiye sunulmakta ve kişinin doğru bir karar vermesi sağlanmaktadır.