Trend Giyim ve Takılar

Şüphesiz bayan giyimin feminen görünmenin en çabasız yolu trend olan parçalarıyla şık ve uygun kombinasyonlar yapmaktır. Şimdi siz değerli bayanların gardırobundaki en değerli bölümlerini çoktan bu vazgeçilmez parçalara ayırdım bile…
Bugün sizlere Kalem etekle en şık olunması gereken gecelerde, ve önemli toplantılarda ve günlük hayatta kadınların yakalamak istediği şıklığı nasıl sağlıyor.
Sizce bu kalem eteği bu kadar vazgeçilmez kılan nedir?
Kalem etekleri bir çok kıyafetle nasıl kombine edebiliriz?
Kalem etekleri nerede nasıl kullanabiliriz? soruların cevaplarını yazacağım…

1.Özellikle çalışan bayanlara rahat bir şıklık katmak için; kalem etek, düz gömlek, ceket ve altına stiletto ayakkabılarla harika bir kombin yapabilirsiniz.
2.Kış ayları için ideal kombinler den biride;Kalem etek üzerine iddialı bir renkte seçtiğiniz bir bluz ve ikonik tasarım broş ile maskülen çizgiye imza atabilirsiniz…
3.Şık bir kalem etekle gecenin yıldızı olmak imkansız değil.
4,Son yılların ve dünya markalarında favorisi olan dantel kalem eteklerden kendinizi mahrum bırakmayın derim…
5,Yılların vazgeçilmez parçalarında biri olan deri kalem eteklerini de es geçmeyin!

Her ne kadar dış görünüşümüz de ilk dikkat çeken kıyafetlerimiz de olsa onunla kombin yaptığımız diğer aksesuarlarda tabii ki çok önemlidir. Bunlardan biri tabii ki kadınların vazgeçilmezi takılardır. Takılar aynı kıyafetiniz gibi sizin karakteriniz ve tarzınız hakkında bilgi verir. Özellikle özel tasarımların çok fazla olduğu ve kişileri eşsiz kılan aksesuar parçaları da çok fazla rağbet görmekte. Canan Yolaç’ın kendi markası olan cananyolacstamboul’da işte bu eşsiz parçaları bulabilirsiniz.

Canan Yolaç uzun yıllar farklı alanlarda yapmış olduğu çalışmalardan sonra kendi markasını yaratmaya karar vermiştir. cananyolacstamboul markası mistik, mitolojik ve ikonik tasarımlardan oluşmaktadır. Canan Yolaç iş seyahatlerinde ki deneyimleri ve mistik dünya seyahatlerinin içsel dönüşümlerinden ilham almıştır. Ve bunu tasarımlarına en güzel bir şekilde yansıtmayı başarmıştır.

Kolye, bileklik, bronş, küpe, yüzük, kol düğmeleri, tasma gibi pek çok ürün çeşidini kendi tasarımlarıyla sizlere ışıltı ve zarafet katmak için tasarlamaya başlamıştır. İkonik tasarım kolye bunlardan biridir. Bu kategorideki bazı ürünleri ise, Jr. Secret Of The Universe Dark Blue İkonik Choker-Tasma, Jr. Secret Of The Universe Aqua Crystal İkonik Kolye’dir. Sizde şıklığınıza şıklık katmak istiyorsanız diğer ürünlerini de inceleyebilirsiniz.