Salonlarda Sonbahar Etkisini Hissedin!

Sonbaharın Gelmesiyle evlerinizin kapılarını bu güzel mevsime açın…

Salona sonbahar dekorasyon fikirleri ile evinizin her alanında yansıtın… Bunaltıcı sıcak günlerin ardından sonbaharın serinliği evlere de yansıyor. O halde bu güzel mevsimden ilham alarak salona sonbahar etkisi getirmek istemez misiniz?

Salon dekorasyonunuzda sonbahar fikirleri ile evinize bu güzel mevsimin ılık esintisine bırakabilir. Bunaltıcı sıcak günlerin sona ermesi ve Yaz tatilinin ardından evinize yeni bir soluk getirmek için sonbahardan ilham alabilirsiniz. Böylelikle hem salonunuzu yeni geçişlerle mevsime ve evinize yeni düzen getirebilirsiniz. Sonbaharın renkleri ev dekorasyon fikirleri açısından ilham kaynağı olarak; Turuncu, kırmızı, kahve, sarı ton renkler ile kurumuş dallar, mumlar, kozalaklar, kurumuş yapraklar kullanarak salonunuza sonbaharı getirir.

Salona sonbahar dekorasyon fikirleri ile bütçe dostu uygulamalar yapmak da birazda sizin elinizde. Örneğin; Koltukların üzerine yumuşak dokulu bir battaniye ve birkaç uyumlu yastık atmak son derece müthiş fikirler arasında. Aksesuarlar konusunda da ise; eminim yapabileceğiniz pek çok seçenek var. Kurumuş dal ve yaprakları bir vazoda kullanabilir, Kurumuş yaprakları kanvas tablo içinde kullanarak duvar dekorasyonu için eşsiz aksesuarlar kurgulayabilirsiniz… Yada Kozalak ya da bal kabakları kullanarak salonda çarpıcı bir hava yaratabilir. Ayrıca mumların üzerine silikon tabancasıyla tarçınlar yapıştırıp harika bir aksesuar yaratmış hem de salonunuza hoş bir koku getirebilirsiniz.

Salonlarınıza sonbahar dekorasyon fikirleri ile evinize bu güzel mevsimi getirmek için ilham kaynaklarını takip edebilir yada her sene yapılan inegöl mobilya gibi fuarlar dan fikir edinebilirsiniz. Hem kendinizi hem evinizi sonbaharın ılık esintisine bırakmak sizin elinizde unutmayın…