Profesyonel Asansörler Albalift’te

Profesyonel Özellikli Asansörler için hemen Albaylift ile iletişime geçiniz. Albaylift Asansör, kurulduğu günden bu yana kalite odaklı yaklaşım doğrultusunda faaliyet gösteren ve teknolojik gelişmelere açık olan sektörün önde gelen asansör şirketlerinden biridir. İşinde deneyimli ve uzman çalışan kadrosu sayesinde bütün süreçlerde siz değerli müşterileri için hizmet vermektedirler. Albaylift asansörleri kesinlikle TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmekte olan oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Özellikle Albaylift asansör şirketi bünyesinde üretilen birçok farklı kategoride asansör çeşidi bulunmaktadır. Bunlar yük asansörleri, araç asansörleri, engelli lift ve asansörleri, makaslı yük platformu, insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Hatta asansör çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.albaylift.com/ linkine tıklayabilirsiniz.

Yük Asansörü

Yük asansörü, ağır eşyaların yüksek katlı binalarda katlar arasında taşınması işlemini gerçekleştiren sistemsel yapılardır. Tek kolonlu, çift kolonlu ve de dört kolonlu olmak üzere dört farklı yük asansörü tipi bulunmaktadır. Depolar, yüksek katlı binalar ve alışveriş merkezleri gibi ağır yük taşıma işlerinin fazla olduğu yerlerde tercih edilmektedirler.

Albaylift Asansör, kurulduğu günden bu yana kaliteli olarak asansör üretmektedir. Bu sayede asansörleri ile sektöründe başarıya ulaşmıştır. Sizlerde Albaylift Asansör’ün yük asansörü ve diğer hizmetlerinden yararlanmak isterseniz aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Albaylift iletişim adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL

Profesyonel Özellikli Asansörler

Yük asansörlerinin; hidrolik yük asansörü, halatlı yük asansörü gibi çeşitleri vardır. Yükünüzü yada aracınızı bir seviyeden diğer bir seviyeye kolay ve emniyetli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Yük asansörlerinizi projelendirir, teklif verir. Teklif formu için yük kapasitesi, minimum ve maksimum yükseklik ve asansörün ebadını bilmek gerekir. Gerekli bilgileri alması üzerine en uygun sisteme sizinle birlikte karar verilir ve teklifler sunulur. Aynı zamanda asansörler temel üzerine yada temel içerisine montaj yapılması imkanları vardır. Özellikle her ton ve her ebatta hidrolik yük asansörü ve halatlı yük asansörü özel olarak üretilmektedir. Detaylı bilgi için https://albaylift.com/