Lüks Araçlar Hakkında

Lüks araç, zaruri bir ihtiyacın ötesinde istenilmekte olan ya da hoş özellikleri olan araçları ifade etmekte olan bir pazarlama terimidir.

Ettore Bugatti Otomobiller, yüksek performanslı otomobillerin Fransız otomobil üreticisidir. 1909 yılında, İtalyan doğumlu endüstri tasarımcısı Ettore Bugatti tarafından Alman Molsheim kentinde Alsace’de kurulmuştur. Bugatti lüks arabalar, birçok yarış zaferleri ve tasarım güzellikleri ile bilinmektedir.

Porsche AG  ya da sadece Porsche,  Ferdinand Porsche’nın oğlu Ferry Porsche tarafından 1947 yılında Stuttgart’ta kurulmuş olan spor ve aynı zamanda lüks araç firmasıdır. İlk modelleri 1948 yılında üretimi yapılmış olan Porsche 356 ‘dır.

Volkswagen AG araba şirketi 1937 yılında Almanya’da kurulmuştur. Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi tarafından Alman Otomotiv Birliği’ne tek model halk tipi otomobil üretimi için kurdurulmuş olan otomobil firmasıdır. Volkswagen AG şirketinin adı, Almanca’da halkın arabası anlamına gelmektedir.

Lüks araç kiralamak için İnss Rent A Car Kocaeli lüks kiralık araç web sitesine bağlantı metnine tıklayarak ulaşabilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.