İzmit Araç Kiralama Firması

İzmit araç kiralama firmaları bir hayli tanınmış bu mesleği neredeyse çok uzun yıllardır icra eden profesyonel kişiler tarafından yapılmaktadır. Bunun yanı sıra gelişen teknoloji değişen istek ve arz talebini karşılayan firma sayısı oldukça azdır.

En yeni model araçları bünyesine katabilen aynı zamanda farklı hizmetler de sunabilen firmalar mevcut filo araç kiralama yıllık araç kiralama büyük araç kiralama gibi farklı alanlarda da hizmet verebilen çok az firma var diyebiliriz.

İnss Rent A Car da bunlardan biri genç kadro deneyimli ekibi sayesinde arz talebi çok iyi  karşılamaktalar.

Özellikle ilk olarak Saatlik Transfer Hizmeti, Benim Deneyimim ve Benim Kiralık Aracım gibi yenilikçi çözümler sunmaları. Bu anlayış da olmalarında en büyük etken hedeflerinin ilk olarak Kocaeli’de araba kiralama ve hava alanı transferi konusunda ilk akla gelen firmalar arasında olmak. Daha sonra ise tüm Türkiye’de araba kiralama alanında önde gelen firmalar arasına girebilmek gibi hedefleri bulunmaktadır.

Misafirlerinin görüşlerine büyük önem vermekteler. Verdiğimiz bu önem doğrultusunda sektörde yeni olmalarına  rağmen sundukları hizmetlerle farklı bir bakış açısı kazandırmalarıdır.

İnss Rent A Car sayesinde araba kiralama ve hava alanı transferi ihtiyaçlarınız için minimum zaman harcarken önemli faaliyetlerinize içiniz rahat şekilde odaklanabilirsiniz.

Kısacası İnss Rent A Car olarak kar elde etmeyi ikinci planda tutarak müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

Kuruluş politikası olarak kendilerine olabildiğince en uygun fiyat ve en önemlisi birebir müşteri ilişkilerini belirlemişlerdir. Birebir müşteri ilişkileri aynı zamanda müşteri memnuniyetini de ön planda tutmamız gerekliliğini ortaya çıkartmıştır.

Sizde Kocaeli araç kiralama  ayrıcalıklarından faydalanmak isterseniz iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir..

İnss Rent a car

Telefon : 0542 161 41 61
Email : ibrahimsonmaz5461@icloud.com
Adres : Sahil Mah. D 130 Karayolu Cad. Sanberkhan İş Merkezi B Blok No:30 Dükkan No:5 Başiskele – Kocaeli