Hidrolik Yük Asansörü

Hidrolik yük asansörü; kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içinde çalıştığından dolayı yıpranma ve  aşınma olasılığı azdır. Makine içinde kullanılmakta olan yağ uzun ömürlüdür. Halat kullanılacaksa eğer, halatın görevi yerine getirmesi durumunda sürtünme ile birlikte yükü kaldırmak olmadığından ötürü halatlarda ve kasnak da aşınma olmaz.

Hidrolik Yük Asansörü

Hidrolik yük asansörü motoru yalnızca yukarı çıkış için çalışmaktadır. Ama aşağı inişte kesinlikle motor çalışmamaktadır. Anı zamanda çalışırken sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca çalışma ortamlarında kesinlikle motor sesi duyulmaz. Elektrik kesintisinde ilave sistemine gerek duyulmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda deprem ve yangın olaylarına karşı çok güvenlidir. Yangın durumunda hidrolik yük asansörleri makine dairesi alt katta olduğu için ulaşımı kolaydır.

Forces Makina Araç Asansörleri

Her geçen gün artmakta olan araç sayısı beraberinde otopark ihtiyaç taleplerini de artırmıştır. Özellikle günümüzde binaların alt katları ya da üst katları artık otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır. Araç asansörü 2000 kg — 3000 kg veya daha üst kapasiteli olacak şekilde üretimi yapılabilmektedir.  Aynı zamanda araç asansörleri bodrum katlarını veya binaların üstünü otopark olarak kullanmaya olanak sağlamıştır.

Asansörlerinin kapıları tam veya çarpma kapı diyede bilinen yarı otomatik şekilde de yapılmaktadır. Bazı yerlerde araç asansörü iç kabin kapısı kullanılmamaktadır. Fakat araç asansörünün yapılmasında dikkat edilecek husus ise Asansör Yönetmeliği kapsamında kapalı olarak tasarım yapılmışsa kabin kapısı zorunludur.

Forces asansörleri kalitesini sahip olduğu kalite belgeleri ile de bir kez daha kanıtlamayı başarmıştır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini önemseyen ve kalite odaklı yaklaşım sergileyen firma, çalışmalarını da bu ölçüde özen ve gayretle yapmaktadır. Sizler de Forces asansörlerinden yararlanmak isterseniz, şirketin https://forcesmakina.com/  web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hatta ilgili web siteye hızlı bir erişim sağlamak için bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.

O halde hemen Forces Makina ile iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

    •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
    •  Tel: 08502411025
    •  Gsm: 0532 785 44 65
    •  Faks: 0216 394 40 99
    •  E-Mail: info@forcesmakina.com