Forces Makina Hakkında

Forces Makina Hakkında bilgi almak için sektörünün lideri Forces ile iletişime geçiniz. Forces Asansör; otopark ve özel uygulamalarınızda her türlü ihtiyacınıza uygun asansör uygulamalarınıza çözümler sunmaktadır.
Günümüzde her geçen gün araç sayısındaki artış kentlerde çok katlı otopark ihtiyacını beraberinde getirmektedir. Otoparklarda yol için ayrılabilecek alanlar problem olduğunda veya alandan tasarruf etme imkanı nedeniyle araç asansörü yapılmakta ve kullanılmaktadır.
Araç asansörü kişinin aracından inmeden kumanda yardımıyla butonuna ulaşabilmektedir. Uzun ömürlü araç asansörlerinin kapıları; tam otomatik yada yarı otomatik yapılabilmektedir. Mimari projeye bağlı olarak binaların üst katları veya bodrum katları otopark olarak kullanılabilmektedir.

Yük Asansörü Firması

Yük asansörü; fabrika, depo, hastane, alışveriş merkezi, imalathane, toptancı gibi alanlarda yük taşımak için tercih edilmektedir. Bu sayede yük asansörleri; ağır ortam ve şartlarda herhangi bir problem oluşturmadan çalışır. Yük asansörleri insan asansörleri ile kıyaslandığında hız ve konfor aranmamaktadır. Özellikle yoğun çalışma ortamlarında rahatlıkla yanıt verebilecek kalitede ve sağlamlıkta üretilmektedir.

O halde hemen Forces Asansör iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Makina Hakkında

Forces Asansör yük taşımak için asansörler üreten köklü ve kurumsal bir firmadır. Asansör sektöründe kalitesi ve farkı ile adını duyurmayı başarmıştır. Çoğu zaman fabrika, depo, hastane, mağaza, alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda yük taşıma işlerinin yoğun olduğu alanlarda tercih edilmektedir. 250 kilogram ve 30000 tona kadar yük taşımaktadır.

Diğer asansörlerin çalışmasına göre daha az kat sayısı olan binalarda yük taşıma işlemleri için tercih edilen hidrolik yük asansörleri mimarlar için de idealdir. 1/1 ile ½ özel tahriklere sahiptir. Seyir mesafesinin fazla olmadığı orta yükseklikteki binalardaki hidrolik çözümleri ile hem konforlu bir seyir yaşamanız hedeflenmektedir. Aynı zamanda işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Yük asansörlerinin imalatı Forces Yük Asansörü tarafından güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.