Bursa İnegöl Mobilya İmalatçıları Hakkında

Bursa İnegöl Mobilya İmalatçıları tüm yenilikleri takip ederek, son trend ürünleri baz almaktadır. Ayrıca çoklu ürün yelpazesi ve renk seçenekleri ile tüketici ile ürünlerini  buluşturuyor. İnegöl Mobilya Cenneti insanların tüm ihtiyaçlarını dekorasyona dair ne varsa bulabilecekleri tek bir alanda toplanmış merkezi bir alana kurulu ve son dönem modern estetik algısını yakından takip eden imalat ve satışını yapan dükkanlar ile dolu.

Bursa’da Mobilya Mağazaları

Bursa’nın İnegöl kentinde uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet vereni İnegöl Mobilya Vadi, güler yüzlü kadrosu ve özel tasarım inegöl mobilyası mobilyaları ile geniş bir müşteri portföyüne sahip olmayı başarmıştır.

Kuruluşumuzdan bu yana vazgeçmeyeceğimiz temel prensiplerimiz var: Çalışanlarımız ve tüketicilerimizin mutlak memnuniyeti…Tüketicilerimize özel tasarımlar yapmaktayız. Böylece minimalist mekanlara çözümcül mobilyalar üretmekteyiz. Ayrıca satış sonrası memnuniyete önem göstererek “musmutlu aileler” anlayışımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Aynı zamanda çalışanlarımız için uygun ortam hazırlanarak olabildiğine şeffaf bir firma olmaya çalışmaktayız. Çünkü huzurlu bir ortam anlayışımızla, mutlu personel mutlu müşteri güdüsünü sağlamak bizim için çok önemlidir. Sonuçta, inanıyoruz ki bu temel yapı taşımızı bozmazsak firmamız daha güzel günlere nesilden nesile ilerleyecektir. Kısacası, bizim için en büyük mutluluk, her yeni evde, mutlu yaşamlara kapı aralamaktır.

Bursa İnegöl Mobilya Vadi

Mobilya Cenneti İnegöl Mobilya Vadi 2. Showroomunu Almanya’da açarak İnegöl’ün kalitesi ve sağlamlığını Dünya çapında duyurmayı hedefliyor. Gurbetçi vatandaşları bir Türk mobilyası avantajı da sunan İnegöl Mobilya Vadi harika tasarım ürünleri ile Hem Tüm Türkiye içi Hizmet Sağlıyor Hemde Yurt dışı seçeneği sunuyor.

İnegöl Mobilya Vadi’nin Yatak Odaları, Yemek Odaları,  Koltuk Takımları, Köşe Takımları, Duvar Üniteleri,  Aksesuarlar,  Doğal Ahşap,  Genç Odası gibi kategorileri vardır.

2021  Modern mobilya modellerini bünyesinde barındıran Vadi farklı ürün kategorileri ile birbirinden şık ürünleri satışa sunuyor. Avangarde, Country, Art Deco firmanın satışını gerçekleştirdiği serilerden yalnızca bir kaçı.

Zaman Kaybetmeden Bu harika Ürünler ile Tanışın..

İLETİŞİM