Modern İnegöl Mobilyası

Evlere   koltuk takımı seçimi yapılırken  öncelikle ne tür bir büyüklüğe ihtiyacınız olduğunu doğru tespit etmek etmeniz ve  odanın büyüklüğünü dikkate alarak yapacağınız seçimler yanlış yola girmenize neden olacaktır.  Zira odada kullanılacak diğer eşyaların da büyüklüklerini dikkate alınması  ve kararınızı bu yönde vermeniz daha doğru olacaktır…

Düğmeli Koltuk Takımları Seçiminde;

• Natürel renk tonları seçimi iç mekanlarda daha ideal seçim olarak karşınıza çıkmakla birlikte;

• Sıcak renkleri kullanmak isteyenlerin  kullanacağı aksesuarlar ile de  kombin yapılabilmesi;

• Bulunduğunuz alanın Yaşam tarzınızı dikkate alarak düğmeli koltuk modelleri seçiminizi gerçekleştirebilirebilmeniz;

Düğmeler  aracılığıyla koltuklarınızın  sıra dışı bir görünüme sahip olması  Tercih edeceğiniz tasarım ile özellikleri dar alanlarda  geniş bir görünüm katabilir olması, Koyu renk kumaş tercihlerinde yaşanacak eskimelerin daha fazla göze çarpacağını aklınızdan çıkartmamalısınız…Dayanıklı bir koltuk  iskelet sizi uzun yıllar kaliteli bir şekilde idare etmekle birlikte Koltuk iskeletinin yapıştırılması ve vidalanması dayanıklı bir seçenek ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Modern İnegöl Mobilyası ürünleri için İnegöl’de bulunan İnegöl Mobilya Vadi showroomunu yada web sitesini ziyaret edin.

İnegöl mobilya Firmaları arasından en popüler olanı İnegöl Mobilya Vadi den bahsedeceğiz bugünkü yazımızda detayları özetleyecek olursak 2017 yılının ilk çeyreğinde kurulan bu firma kısa zamanda müşteri arz ve taleplerini en iyi şekilde benimseyerek ortaya harika işler çıkarmış başarısını sektöre kanıtlamış ve katıldığı fuarlarda aldığı tüm yenilikçi düşünceyi firması ile harmanlamış ürün gamını günden güne genişletmeyi başarmıştır.

İnegöl Mobilya Vadi Düğün Paketleri yatak odası takımları çocuk odası takımları bebek odası ve fonksiyonel mobilyaları onlarca ürün çeşidi kumaş ve renk seçenekleri ile bünyesinde satışa sunmaktadır.

Türkiye’ nin dört bir yanına kargo imkanı sunmaktadırlar yine aynı şekilde satış sonrası hizmet 2 yıl boyunca garanti imkanı sunmaktadırlar.

Bağlantı adresini ziyaret ederek detaylara ürünlere ve ürün özelliklerine ulaşabilmeniz mümkün. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak detaylı hizmet alabiliyorsunuz. Kadroları oldukça profesyonel bir ekipten oluşuyor güler yüzlü hizmetin firmaya dönüşmüş hali Vadi sizleri bekliyor. Detaylı bilgi için https://www.inegolmobilyavadi.com/linki tıklayınız.

İLETİŞİM
Mahmudiye Mah, Ertuğrul Gazi Cd. No:86/8, 16400 İnegöl/Bursa
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com