Arabalı Yatak

Bebekler, bizim gözümüzde her ne kadar küçük de olsalar bir bireydirler. Dünyaya geldikten sonra konuşamıyor olsa bile etrafı gözleriyle keşfeder. Oysa ki çocuğun hiçbir şey anlamadığını düşünürüz fakat çocuklar anlar ve hisseder.

Akşamları uyumadan önce okunan kitaplar, oynadıkları oyuncaklar, gün içinde izlediği eğitici videolar onlar için bir idoldür. Gördüklerini isterler, farkı severler.

Kendini biraz daha ifade etmeye başladığında konuşmalarından beklentileri ve istekleri rahatlıkla anlaşılabilir. Hayatının en güzel ve özgür günlerini yaşayacağı bir odaya sahip olmak, kendi zevk ve tercihlerine göre sizi yönlendirmek isteyecektir.

Örneğin; erkek çocuğunuz var ve evinizde ona ait bir oda oluşturuyorsunuz. Oda seçimine birlikte gittiğinizde fark edeceksiniz ki izlediği çizgi filmlerden esinlenip, karakterlerle iç içe olmak ve onları hissetmek için bir nevresim takımı seçebilir. Yatak seçimi ise gün içinde elinden hiç düşürmediği arabanın büyütülmüş ve yatak haline gelmiş şekli olan yani arabalı yatak isteyecektir. Tamamen onun hayal gücüne göre hareket ettiğinizde çocukta psikolojik olarak kendini ifade edebilmenin mutluluğu ile öz güveni yerine gelecektir. Arabalı yatak modelleri için inegöl mobilya vadi sitesini ziyaret ederek, çocuğunuzun zevkine uygun arabalı yatak alabilirsiniz.

Çocuklar önemlidir, geleceğimizdir. Sağlıklı bir neslin türemesi iyi bir şekilde çocukluğunu yaşamış bireylerden gelecektir. Ona ve beklentilerine saygı duyulmalı çok sevilmelidir.