Yemek Odasında Retro Tarzı

Retro Yemek Odası Takımı bir inegöl mobilyası‘dır. İnegöl yemek odaları kategorisinde bulunan retro yemek odası takımı ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Takım İçeriği Takım, 1 adet masa,1 adet konsol+5 adet konsol aynası ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır.Ayak Malzemesi 1. sınıf fırınlanmış masif ahşap üzerine cila entegre edilmiş üretilmiştir. Aydınlatma özelliği yoktur. Masa Malzemesi Tamamı 1. kalite sunta-lam malzemeden yapılmıştır. Masa kullanım özelliği olarak Ortadan Açılır Konsol Gümüşlük & Büfe Malzemesi Tamamı 1. kalite sunta-lam malzemeden üretilmiştir.Sandalye Kumaş Özelliği Dokuma kumaş kullanılmıştır. Sandalye Kumaş İçeriği Doğal içerikli kumaştır ve silinebilme özelliğine sahiptir. Ahşap Bakım ve Temizlik Önerisi Mobilyalarınızı hafif bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş alan ortamlara koymayınız koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız. Ayak Tipi Dört Ayaklı Form Kare Konsol Tipi Menteşe Kapaklı Sandalye tipi Kumaş Sırtlı Sandalye Kumaş Değişikliği Kumaş değişimi yapılamamaktadır.

Fiyatı Oldukça Makul Yeni evli çiftelerin bütçelerini sarsmayacak niteliktedir ve modern klasik bir görüntü ile evinize şıklık katar.