Sct Kadıköy Böcek İlaçlama

Ülkemizde son yıllarda sıkça keneye dair alarm verilmişti. İnsanlar kene ısırığı ve keneden bulaşan Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı hakkındaki haberleri sıklıkla duyduğu için son zamanlarda tehlike önemsenmiştir. Bu sayede geçmiş yanılgısı gelişmiştir. Açık alanlarda, piknik alanlarında ve bahçelerde kene ile mücadele etmek için hemen Kadıköy Böcek İlaçlama firması ile iletişime geçiniz.

Sct İlaçlama; haşere istilasını yok edebilmek için gerekli bilgi birikimi ve tecrübeye sahip bir firmadır. Haşerelere karşı verilen hizmetlerde genellikle böcek ilacı tatbikatını ilgilendiren özel durumlarla karşılaşabilme durumu vardır. Sct İlaçlama; sizleri bu gibi durumlarla karşılaştırılıp kariyerinizi ve sağlığınızı riske atmamak adına servis sorumlularına belirli aralıklarla eğitimler vermektedir.

Sct İlaçlama; müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için günümüz şartlarında son teknoloji cihazlarla hizmet vermektedir. En gelişmiş haşere, pire ve kemirgen kontrol sistemleri ile araştırmalar yapmaktadır.

Eğitimli ve Uzman Kadro

Doğaya Karşı Sorumluluk

Sağlık Bakanlığı Onayı

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi