Oto Ekspertiz Firması

Ümraniye oto ekspertiz firması olarak bilinen Dr ekspertiz; İstanbul’un Anadolu Yakası’nda ve Avrupa Yakası’nda bayileri olan köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu profesyonel hizmetleri ve ekonomik fiyatları ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. 2. el araç satın almak isteyen kişiler aracın iç ve dış tüm kontrollerinin yapılmasını, aracın testlerinin yapılmasını ister. Çünkü; aracı satın aldığında sonrada ek masrafların çıkmasını ister ve araca verilen paranın boşa gitmesini istemez.

Dr ekspertiz; motor testi, beyin testi, fren testi, boya ve kaporta gibi tüm incelemeleri son teknoloji cihazlarla yaparak rapor oluşturulmaktadır. Profesyonel ve uzman ekipler ile çalışan Oto Ekspertiz Ümraniye firması, oto ekspertiz konusunda sizlere detaylı rapor sunmaktadır. Oluşturulan rapor alanında uzman personeller tarafından kişiye sözlü olarak da aktarılır.

Detaylı bilgi için:

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

0216 365 01 06

Neden Ümraniye Araç Ekspertiz

Müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmet vermeyi ilke edindik. Çünkü bizim için en önemli nokta sizin memnuniyetiniz… Bu konuda oldukça hassas davranmaktayız. Bu yüzden bizlere istediğiniz zaman ulaşabilmenizi sağlamak amacıyla size en yakın şubemize aracınızı getirip ekspertiz yaptırabilirsiniz.  Dr Oto Ekspertiz şubesi, araç ekspertiz hizmetini profesyonel ve güvenilir kadrosu ile vermektedir. Sizler bizlere güvenip mobilya veya koltuğunuza oturup hizmetin sonuçlanmasını gönül rahatlığı ile bekleyebilirsiniz. Kapsamlı hizmet alanı ve kesin sonuçlu ekspertiz hizmetimiz ile sizler için çalışmaktayız. Dr Oto Ekspertiz’in İstanbul’da ki 15 şubesinden biridir. İstanbul da en çok şubesi olan ve en fazla araç ekspertizi yapan firmamız sizlerin tercihleri ile büyümeye devam etmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için gurur duymaktayız. Aynı zamanda Ümraniye Oto Ekspertiz Firmaları arasında adını duyurmayı başarmanın mutluluğunu her daim yaşamaktayız.

Dr Oto ekspertiz İstanbul’da ki tüm şubelerinde, 2017 yılında Ümraniye Oto Ekspertiz Fiyatlarını, 2016 Ümraniye Araç Ekspertiz Fiyatları ile aynı tutmuş bir değişiklik yapmamıştır. Ayrıca Ümraniye araç ekspertiz oto ekspertiz raporunu kısa zamanda vermektedir. Dr Oto Ekspertiz Raporu almış müşteri sayımız şimdiden 50.000 adete ulaşmıştır. Bizden hizmet almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz.