Kız Öğrenci Yurdu

Özel Ülkü Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, kurulduğu günden bu yana hem Ankara içerisinden hem de başka illerden üniversite okumak amacı ile gelen birden çok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Yurt içerisinde, işinde uzman ve güler yüzlü çalışanları sayesinde öğrencilere her zaman anne şefkati ve özverisi ile hizmet verilmektedir. 

Ankara Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilere sağlamış olduğu kaliteli hizmetler sayesinde çok fazla tercih edilmektedir. Adeta ev konforunda bir ortam oluşturulmuş olan odalarda öğrencilere aynı zamanda Wireless hizmeti de sağlanmaktadır. Odalar oldukça ferah ve hijyeniktir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği yurt tarafından servis edilmektedir. Ayrıca yurdun sahip olduğu bahçede arkadaşlarınızla çay içebilir, sohbet edebilir ve güzel vakitler geçirebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.

Yurdun Avantajları

  • Sabah Kahvaltısı ve akşam yemeği
  • Odaların ve ortak mekanların temizlenmesi
  • 24 saat ısınma, sıcak su
  • Müstakil bahçe imkanı
  • Güvenlik hizmeti
  • Çamaşırhane hizmeti
  • Wireless internet hizmeti
  • Odalarda kişiye özel masa, sandalye
  • Çalışma salonları ve kütüphane hizmeti
  • Suit odalarda mini bar imkanı

Kızılay Öğrenci Yurdu hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi elde etmek için link üzerine tıklayabilirsiniz. Bu sayede ilgili web sitesi üzerinden incelemelerde bulunabilirsiniz.

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu, Ankara ‘da 1993 yılında butik kız yurdu olarak kurulmuştur. Aynı tarihte de faaliyete geçirilmiştir. Kız yurdu bulunmuş olduğu konumu itibari ile tüm üniversitelere çok kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda servisler, belediye otobüsleri ve metro durakları yurdun bulunmuş olduğu sokağın başında yer almaktadır. Ayrıca yurdumuzda sabah kahvaltısı, akşam yemeği servisi, 24 saat ısınma ve 24 saat sıcak su hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca banyosu içerisinde suit odalar mevcuttur. Bu hizmetler oldukça uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirilmektedir. Hatta yurt hizmetlerimizden 12 taksit imkanı ile yararlanabilirsiniz. https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/ bu sayfamıza tıklayarak odalarımızı görebilirsiniz.

Kız Öğrenci Yurdu

Aynı zamanda Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesinde ve 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Güven Hastanesi, Havaalanı ve otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tüm semtlere giden metro ve otobüsler yurdumuza yakındır.  Havaalanı ve otogara kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Sokak boyunca mağazalar, kurslar, eğitim kurumları ve franchise cafeler bulunmaktadır. Pandemi süresince Üniversitelere öğrencilerimiz servis ile bırakıp, Ders bitiminde tekrar servisle yurdumuza getirilecektir. Pandemi sürecinden dolayı Butik Kız Yurdu olarak Kontenjanlar düşürülerek ve tüm önlemler alınarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ankara’da yurt arayışınız var ise Ankara Kızılay Kız Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Yurdumuza fakülteler 10-15 dakika yürüme mesafesindedir.