Giyim ve Takılar

Giyim tarzımızın bizim kişiliğimizi yansıttığı gibi, seçtiğimiz her ürün için de bu geçerlidir. Şapka, çanta, saat veya bir takı hepsi bizden bir şeyler gösterir. Bu evinize aldığımız bir mobilya için bile geçerli. İnsanların tercihleri onun zevklerini ve tarzını yansıtır. Özellikle giyimde kullanılan aksesuarlar tamamlayıcı özelliktedir. Aksesuar olarak tercih edilen takılar ise günümüzde çeşit çeşittir. En değerli taş ve madenden yapılan takı da var. İmitasyon takılarda var. Hangisi olursa olsun bütçemize göre ve kıyafetimize göre mutlaka bir takı tercih ederiz. Çünkü takılar stilimizi tamamlayan en güzel parçalardandır.

Özel tasarım takılar ise çok daha şık ve zarif gösteren parçalardır. Cananyolacstamboul markası tasarımlarında ikonik, mistik ve mitolojik semboller kullanmıştır. Biliyoruz ki insanlar tarih boyunca bu tarz olaylara ve gizemlere hep ilgi duymuşlardır. Bazı sembollerin eskiden olduğu gibi güç, bilgelik, bereket ve şans getirildiğine günümüzde de inanılmakta ve bu yüzden hala çok fazla kullanılmaktadır.

Canan Yolaç çıkmış olduğu uzun iş seyahatlerinde bu dünyaya keşfi başlamış ve ilgisi artmıştır. Öncesinde stil danışmanlığı, sanat danışmanlığı yapmış olması da tasarımlarına yansımıştır. Canan Yolaç tasarımlarında el işçiliği kullanması onları eşsiz kılmaktadır. Aynı zamanda şahmeran, yılan, siyam kedisi, denizatı, uniq, fil, zürafa, ejderha, balık, çiçek olmak üzere pek çok sembolü tasarımlarında görmekteyiz. Her takının kendine has bir ahengi ve ışıltısı bulunmaktadır.

Tasarımlarında sadece kadınlar için takılar değil erkekler için de takılar bulunmaktadır. Kolye, yüzük, bileklik, broş, rozet, tasma, gömlek iğnesi, kol düğmesi olmak üzere pek çok çeşit görebilirsiniz. Cananyolacstamboul koleksiyonunda mistik tasarım rozet, mistik tasarım bileklik, mistik tasarım küpe, mistik tasarım broş, mistik tasarım kolye, mistik tasarım yüzük, mistik tasarım tasma, mistik tasarım gömlek iğnesi, mitolojik tasarım rozet, ikonik tasarım gömlek iğnesi, mitolojik tasarım bileklik, mitolojik tasarım küpe, mitolojik tasarım broş, mitolojik tasarım kolye, mitolojik tasarım yüzük, mitolojik tasarım tasma, mitolojik tasarım gömlek iğnesi,  ikonik tasarım rozet, ikonik tasarım bileklik, ikonik tasarım küpe, ikonik tasarım broş, ikonik tasarım kolye, ikonik tasarım yüzük, ikonik tasarım tasma olmak üzere pek çok parça bulunmaktadır.