Evden Eve Nakliyat Firması

Nişantaşı evden eve nakliyat hizmetlerinde uzun yıllardan bu yana faaliyet gösteren şirketimiz, şehir içi, şehirler arası evden eve taşıma sektöründe Türkiye’nin öncü kuruluşudur.

Evden eve nakliyat stresli, meşakkatli iştir. Ev Ofis eşyalarınızın sorunsuz şekilde taşınabilmesi için profesyonel evden eve nakliye firmasından destek almanız gerekir, Aksi halde eşyaların zarar görmesi kaçınılmazdır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden eve nakliyat hizmetlerinde oluşturduğumuz yüksek kalite standartlarımızla uzun yıllardır ekonomik, kaliteli evden eve taşıma hizmetini değerli müşterilerimize sorunsuz bir şekilde sunmaya gayret göstermekteyiz. Birçok evden eve nakliyat şirketlerinden farklı olarak beklentimiz işin maddi boyutu değil, dostlarınızı kazanmaktır.

Evden eve nakliyat için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz! Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde evden eve taşınabilmesi için, uzman evden eve nakliyat eksperlerimiz eşyalarınızı yerinde inceleyerek en doğru nakliye, paketleme, taşıma aracını hazırlama planını belirleyip, ideal taşınmanız için uzman incelemesi raporunu hazırlamaktadır. Üstelik bu hizmetimiz için hiç bir ücret talep etmiyoruz.

Sigorta! Eşyalarınız taşıma işleminin bir gün öncesinde, taşıma esnasında doğabilecek olumsuz durumlar için sigortalanır. Evden eve nakliye esnasında doğabilecek zararlar sigorta firması tarafından karşılanır.

Kaliteli seviyeli evden eve nakliyat işlerinizde Türkiye genelinde şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat için bizi arayın.

Firmamız aynı zamanda eşya depolama hizmeti de  vermektedir. Depolama; belirli nokta ya da noktalardan gelen ürün ya da yüklerin teslim alınması, belirli bir süre korunması, belirli nokta ya da noktalara gönderilmek üzere hazırlanması işlemidir. Depolama süresinin uzunluğu depoları farklılaştırmaktadır.

Savaş Moving,, evinizdeki eşyaları eviniz koşullarında güvenle depolamak için kurulmuştur. Eşyalarınızın içeriği ne olursa olsun sizler için mutlaka değerlidir. Bu sebepten dolayı size özel olan eşyalarınıza depolama hizmeti sağlayacak kuruluşun bu doğrultuda tüm imkanlarını organize etmiş olması gerekmektedir.

Savaş Ev Ofis Taşıma ekibi ve ekipmanları bu hususta müşterilerine en uygun ve en güvenli depolama hizmeti sağlamak amacı ile işinde eğitilmiş çalışanlarıyla, pratik ve güvenli depolama sistemiyle tüm müşterilerine hizmet vermektedir.

Savaş eşya depolama hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için bağlantı metnine tıklayınız.

İstanbul evden eve nakliyat Avrupa yakası

İstanbul evden eve nakliyat Avrupa yakası ilçeleri: Bakırköy, Bahçeşehir, Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Etiler, Göktürk, Florya, Sarıyer, Nişantaşı, Tarabya, Yeşiköy  İstanbul ilçelerimizde ev, ofis, piyano, kasa, taşımacılık, depolama, hizmetleri vermektedir.

İstanbul evden eve nakliyat Anadolu yakası

İstanbul evden eve nakliyat Anadolu yakası ilçeleri:Acıbadem, Adalar, Ataşehir, Caddebostan, Çekmeköy, Çengelköy, Erenköy, Göztepe, Kadıköy, Suadiye, Maltepe İstanbul ilçelerimizde ev, ofis, piyano, kasa, taşımacılık, depolama, hizmetleri vermektedir.

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi

Tel       : 0850 888 54 80
Gsm    : 0532 566 54 80
Mail    : savas@savasmoving.com

Adres : Küçük Bakkalköy Sahil Sok. No:4 Ataşehir – İSTANBUL