Çukur Dizisi Sneak Peek

Ekranların Sevilen Dizisi Çukur 20 Bölümü ekranlarda gösterime girmeden önce izleyicinin tepkisini ölçmek amaçlı sosyal medya platformlarında yayınlanmasıyla ilk sahnesinde gözü dönen Yamaç arabasıyla son sürat Baykal’ın malikanesine gelmesi ve Arabadan hışımla çıkardığı o an tüfeğiyle malikaneye yürüyen Yamaç’ı Metin, Kemal ve diğer Koçovalılar engellemeye çalışıyor. Yamaç’ı gören korumalar silahlarına sarılırken en son çare düşürülerek durdurulan Yamaç’ın delirmiş bir şekilde çığlık attığı anlar dizide heyecanı doruklara taşıyor.

Çukur’un 05/03/2018 tarihinde ekrana gelen 19. bölümünde Yamaç’ın kusursuz planı sayesinde Vartolu’nun nasıl kurtulduğu ekrana geldi. Yamaç’ın kendisini kurtarmasına anlam veremeyen Vartolu Yamaç’ın “Babamın bir oğlu daha ölmesin” sözleriyle derinden sarsıldı. Vartolu’nun oğlu olduğunu öğrenen ve acı içinde Aliço’dan yardım isteyen İdris soluğu oğlu Kahraman’ın mezarında aldı. Kahraman’ın ölümünden kendini sorumlu tutan İdris gözyaşlarına hakim olamadı Ve Selim’in yaşam savaşı verdiği sırada Yamaç Vartolu’nun başına silah dayadı fakat o sırada gelen Emmi Selim’in ameliyattan çıktığını söyledi. Yamaç apar topar hastaneye giderken Komiser Emrah Çukur’dakilerin sicillerini araştırmaya koyuldu.

Yaşadığı acının ağırlığını daha fazla taşıyamayan İdris eve gelen Sultan’ın desteğiyle yeniden toparlandı. Ancak Sultan’dan Selim’in vurulduğunu öğrenen İdris hayatının en büyük üzüntülerinden birini yaşamış olup Selim’in Yamaç’ın önüne geçerek kurşunların hedefi olduğunu öğrenen ve gururdan gözleri dolan İdris Selim’in kendine gelmesiyle rahat bir nefes aldı. Sena ile birlikte İzmir’den dönen Güzide Emrah’ın uzak durmasını istedi. Yamaç Medet’in tarifiyle her şeyi yapan kişinin Baykal olduğunu anladı ve Yamaç Baykal’la konuştuğu sırada renk vermezken Baykal ise Yamaç’ı bitirmekte kararlıydı. Emmi’nin kendisinden bir şey gizlediğini anlayan İdris onu takip etti. Vartolu’nun tutulduğu depoya geldiğinde karşısında Vartolu’yu buldu. Vartolu ise İdris’in ona gerçek adıyla Salih’le hitap etmesiyle şaşkınlık yaşadı. Baba oğulun duygu yüklü yüzleşmesinin ekrana geldiği final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitlemiş oldu.
Ve 20 bölümünün merakla beklenen sahnelerini 12/03/2018 Pazartesi Günü Saat 20:00 Show Tv’de yayınlanacak fakat izleyici nasıl sabredecek bilmiyorum…