Bursa’da Ünlü Mobilyacı

Yıllardır tartışmasız en modern ve kaliteli mobilyaları üreten aynı zamanda yurt dışına da ihraç eden sektör inegöl mobilyası. Bu sektörde kısa zaman içerisinde devleşen markalar arasında yer alan İnegöl Mobilya Vadi yurt dışında yer alan şubeleri ve büyük bir kitleye hitap eden showroomları ile hem gözünüze hem bütçenize hitap ediyor.

Yeni evlenecekseniz Mobilyanız İnegölden stilleri arasında kaybolabilirsiniz. Evinizi bu stillerden hangisine göre döşeyeceğinize karar verirken kısa bir araştırma yapmanız gerekir. Biz de bu yazımızda sizin için modern ev döşeme ile ilgili küçük fikirler vermek için bazı ip uçları derledik.

2021’nin Modern en şık inegöl mobilya modelleri dekorasyon da daha sakin, sade ve kullanışlı olmasıyla herkesin beğenisini kazanmıştır.

Mobilyanız İnegölden aracılığıyla koltuk takımı satın aldığınızda sizlere kumaş türü ve kumaş renk kartelası gönderilir. Bu sayede zevkinize uygun seçim yapmanız sağlanır. Özellikle zevkinize hitap eden ve çok beğenerek satın aldığınız koltuk takımları hayallerinizdeki renklerle bütünleşmektedir. Kesinlikle evinizin en güzel köşesinde yerini alacak ve misafirlerinizin gözlerini kamaştırabilirsiniz. Birbirinden şık inegöl mobilya modelleri için Mobilyanız İnegölden tercih edebileceğiniz  bir firmadır.

Bursa’da Ünlü Mobilyacı

İnegöl Mobilya firmaları arasında önemli bir yer alan Mobilyanız İnegölden günümüz mobilya modasını takip etmektedir. Aynı zamanda satışa sunmaktadır. İnegöl mobilya ürünlerini Türkiye’nin her iline ve dünyanın çoğu ülkesine satmaktadır.

Mahmudiye Mah. Ertuğrulgazi Cd. No:86/1, İnegöl / Bursa

Tel 1: 0 546 692 02 15

Tel 2: 0 224 712 02 15

https://www.mobilyanizinegolden.com/