Awox

Awox; Türkiye’nin teknoloji devidir. Her evin ihtiyacı olan çoğu elektronik ürünün imalatını ve satışını Türkiye ve dünyaya yapmaktadır. Vermiş olduğu kaliteli hizmetleri ve profesyonel ürünleri ile müşterilerinin memnuniyetini kolaylıkla sağlamaktadır. Aynı zamanda rakipleri ile karşılaştırıldığında ekonomik fiyatları sayesinde sektöründe en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Led tv, smart tv, çay makinesi, kahve makinesi, tost makinesi, kettle, saç kurutma makinesi, su sebili gibi yüzlerce ürüne sahiptir.

Awox 32 inç 82 ekran hd led tv özellikleri aşağıda belirtilmiştir:

Ürün 40’’ altında olduğundan kurulum gerektirmez.

Awox U3200STR 32’’ 82 Ekran Uydu Alıcılı LED TV, %100 Yerli olup Awox Garantisi altındadır.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK LED TV

Ultra Dynamic Contrast özelliği ile Awox Led TV, renk tonları arasındaki geçişi düzenler. Bu sayede size en kaliteli görüntüyü sunar. En ince ayrıntıları ve geri planda kalmış görüntüleri Awox Led TV sayesinde rahatlıkla ayırt edebilirsiniz.

BİLGİSAYAR ve USB UYUMLU

VGA girişi sayesinde Awox Led TV’yi monitör olarak da kullanabilmeniz mümkün. Bilgisayar için ses girişi de içeriyor (Normalde VGA ses iletmez.)

1 adet USB ve 3 adet HDMI desteği sayesinde başka cihazlarınızda olan resim, video ve müzikleri rahatlıkla televizyonunuza taşıyabilirsiniz.

GENİŞ GÖRÜŞ AÇILI EKRAN

HD 1366 x 768 px çözünürlüğe sahip Awox Led TV, gözlerinizi yormadan size üst düzey bir görüntü performansı sunar.

KENDİ UYDU ALICISI VAR

Awox LED TV dahili uydu alıcısı sayesinde extra receiver almaya gerek kalmıyor. Kolay kullanım kılavuzu sayesinde kimseden yardım almadan yönergeleri rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Çoklu dil seçeneği mevcut!

DÜŞÜK ENERJİ TÜKETİMİ

İster duvara monte edebileceğiniz, ister stand üzerinde kullanabileceğiniz Awox U3200STR 32’’ 82 Ekran Uydu Alıcılı LED TV, çevre dostu, A Sınıfı bir tüketim felsefesine sahip.

DİĞER ÖZELLİKLER

Scart Girişi

178 Derece Geniş Görüş Açısı

Geniş Açılı Uzaktan Kumanda

Teletext Desteği

2*5 Watt Ses Çıkış Gücü (Stereo)

Metal Görünümlü Kabin Dizayn

Cı Modül Girişi

Led Teknolojisi

Güç Ac 100-240 V 50/60 Hz

Ekran Boyutu32 inç / 82 cm
ÇözünürlükHD
Uydu AlıcıVar